Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie.

Make your dreams come true

Zapisz się na fitness!

Nasze sale czekają na Ciebie

Zapisz się!

Fit-Diet to nie tylko dieta

Przekonaj się!

Zapraszamy

Zapraszamy

Zapraszamy

O mnie

Aleksandra Pawlak

Dietetyk, instruktor fitness, szczęśliwa matka, żona, niepoprawna optymistka…

Fitdiet to centrum zdrowia i urody. Stworzyłam je z myślą o kobietach i naszych potrzebach.

Jestem instruktorem fitness, ukończyłam kurs w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wciąż rozwijam się, uczestniczę w tematycznych szkoleniach (FitBall, PFS Stretching, PFS Pump&Tone, CPF Sztangi, Pilates, TRX, Fitness dla Dzieci, Metabolic, DeepWork Instructor). Jestem MasterTrenerem oraz szkoleniowcem firmy Jumpit, współautorką programu Jumpit Kids (trampoliny dla dzieci), autorką innowacyjnej metody nauczania języka angielskiego połączonej z zajęciami fitness, i aktywnością fizyczną, nauczycielem akademickim.

To właśnie ćwiczenia zainspirowały mnie do dalszego rozwoju. Zaczęło się od kursu dietetycznego, uprawniającego do prowadzenia poradnictwa żywieniowego. Wiedziałam jednak, że to za mało… Ukończyłam zatem studia podyplomowe w Niepublicznej Szkole Medycznej z zakresu dietetyki w zdrowiu i chorobie. Dietetyka to bardzo szeroka dziedzina, stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach.

Moje centrum to wyjątkowe miejsce relaksu, ale i pozytywnych emocji… a każda Kobieta czuje się tutaj doceniona.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.