Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie.

Make your dreams come true

Zapisz się na fitness!

Nasze sale czekają na Ciebie

Zapisz się!

Fit-Diet to nie tylko dieta

Przekonaj się!

Zapraszamy

Zapraszamy

Zapraszamy

Pilates

Pilates…ulga dla kręgosłupa.

Pilates to system ćwiczeń ukierunkowanych na wzmacnianie mięśni kręgosłupa, głębokich mięśni brzucha, mięśni dna miednicy; a także mniejszych i średnich mięśni pośladków. Mięśniom i powięziom nadmiernie napiętym natomiast, Pilates pozwala się zregenerować, łagodząc tym samym ból i ograniczenia ruchowe. Pilates to także ćwiczenia oddechowe. Dzięki temu treningowi ciało nabiera siły, smukłego kształtu, elastyczności i sprawności ruchowej. Podczas zajęć stawiamy na jakość ruchu a nie ilość powtórzeń, stąd ich ogromna efektywność. Pilates jest dla wszystkich! Bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej! Jeśli chcesz poczuć się dobrze, przeciwdziałać urazom i przeciążeniom układu ruchu, nauczyć się świadomości swojego ciała a przy okazji przepięknie je wymodelować to Pilates jest bez wątpienia również dla Ciebie!

Natalia

Trener Pilates

Witaj, mam na imię Natalia i jestem Trenerem Pilates, a fitness to styl mojego życia. Każdego dnia dzielę się z ludźmi moją pasją. Pokazuję im ćwiczenia, dzięki którym poznają swoje ciało, uczą się go, a ono odwdzięcza się pięknem i siłą. O niezwykłych właściwościach Pilatesu przekonałam się na własnej skórze kiedy doznałam kontuzji i w niedługim czasie, za pomocą swoich własnych ćwiczeń Pilates- dosłownie- stanęłam na nogi! Doświadczenie to wniosło ogrom wiedzy w mój warsztat pracy. Do tej pory nieustannie wzbogacam swoją wiedzę na szkoleniach, konwencjach, kongresach; gromadzę doświadczenia w codziennej pracy z ludźmi słuchając ich problemów i oczekiwań; czytam; obserwuje; nie zatrzymuję się w miejscu! Moją misją jest sprawienie aby cała reszta świata ćwiczyła Pilates czując się tak dobrze jak ja! Moje motto to uwierz w siebie i zaufaj sobie!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.